WE ARE SMART

Naše služby

  • realizace eventů

Vždy na 100%!
Již mnoho let rozvíjíme nápady našich klientů a měníme je v realitu. Nic nepovažujeme za nemožné, naopak přijímáme každou výzvu vždy s respektem. Jakýkoliv event, ať už pro 100 lidí, nebo pro desetitisíce, vám pomůžeme zrealizovat od původního konceptu, přes plánování a organizaci až po samotnou realizaci. Na akci přijíždíme první a odjíždíme poslední. Váš event pro nás nekončí odchodem posledního diváka/návštěvníka/hosta, vždy dbáme na úplné dotažení včetně likvidace, kontroly prostoru a řádného vyúčtování se všemi dodavateli. Pokud chcete, programovou část necháme na vás – my zkrátka “jen” zajistíme, aby akce proběhla na 100%.

 

  • technická produkce

Neomezené možnosti technického zajištění s předními českými i evropskými dodavateli
Gró SMART PRODUCTION od vzniku společnosti v roce 2006. Naše práce není pouze o splnění technických požadavků, je především o skvělém zážitku pro vaše diváky/návštěvníky/hosty. Navrhneme technické řešení eventu na míru a přitom v plně funkční a efektivní variantě. Těžíme ze dvou výhod:
– nestavíme akci “podle skladu”. Díky nadstandardním vztahům s většinou dodavatelů u nás i v zahraničí techniku vždy přizpůsobujeme konkrétnímu zadání vaší akce;
– klademe důraz na aktuální trendy, technologické novinky a jejich efektivní a funkční využití. Máme přehled v nejmodernějších trendech zvuku, světel i videa a zkušenosti se streamingem i s vytvořením virtuálního eventu.
Právě a jedině proto umíme vybrat nejvhodnější dodavatele a zajistit vám tak ten nejlepší poměr kvality a ceny.

Jako produkční firma zodpovědná za množství techniky i pracovníků dbáme na striktní dodržování  bezpečnostních předpisů. A to nejen těch, které vaše akce musí nutně splňovat pro samotné návštěvníky/diváky/hosty, ale i těch, které zaručují bezpečnost na pracovišti. Vzhledem k rozsáhlým zkušenostem v pořádání akcí rádi proto rádi dohlédneme nejen na to, aby vše na vaší akci proběhlo podle zadání a k vaší spokojenosti, ale i na dodržování všech nastavených bezpečnostních parametrů.

 

  • architektura eventu

Projděte se vaší akcí dřív, než prodáte první vstupenku
Bezpečnost, logické produkční uspořádání a komfort na prvních místech – tak vidíme zásady správně koncipovaného eventu, ať už se jedná o městskou slavnost, sportovní nebo festivalový areál. Máme vlastní grafické studio, kde vám event i celý jeho areál vymyslíme, zakreslíme, představíme, zavedeme do jejich zákoutí pomocí 3D prezentace, nebo zkrátka jen zpracujeme již vzniklé technické výkresy. Návrh, který připravíme, bude bezpečný, funkční a realizovatelný – přesně to, co od něj jako promotér očekáváte. Krom toho vám rádi navrhneme celou grafickou stránku eventu od plakátu až po návrh scény.
Podívejte se, co vše dokáže naše kreativní studio Wygroom!

 

  • stagemanagement

Preciznost a minutový harmonogram – naše hlavní zásady
Máme zkušenosti jak s malými, tak s těmi největšími pódii v České republice, kde mimo technické produkce zajišťujeme i stagemanagement. Naše práce začíná dávno před postavením podia – vykomunikujeme technický set up s účinkujícími a vytvoříme minutový hramonogram. Na samotné akci si pak potrpíme na detail, dodržování harmonogramu a precizní splnění požadavků vystupujících. Je přitom jedno, jestli vaše pódium stojí na zelené louce, na náměstí, v místním kulturním domě nebo na novém festivalu pro desetitisíce lidí. Princip je stejný – vždy zajistíme, aby měla celá akce hladký průběh a splnila veškerá očekávání umělců, návštěvníků, ale i vás.

 

  • poradenská činnost

Není malé akce!
Víte, kde a jakou akci budete dělat, ale nevíte, jak správně specifikovat požadavky na jednotlivé dodavatele? Pomůžeme vám vytvořit výběrová řízení tak, aby měly oslovené firmy jasná kritéria a informace, které musí splňovat. I na lokální akci je potřeba kvalitních dodavatelů, aby jediné, co nemáte pod přímou kontrolou, zůstávalo vždy jen počasí.