WE ARE SMART

Od roku 2006 se specializujeme na technickou produkci a realizaci eventů. Podíleli jsme se na koncertech, festivalech, sportovních a firemních akcích a filmových natáčeních po celé České republice, Evropě i ve světě.
Namátkou koncerty The Chemical Brothers, Nick Cave, show Vivaldianno, festivaly Colours of Ostrava, Soundtrack festival, Olympijské parky, tenisové turnaje Fed Cup a Davis Cup, Mistrovství světa v ledním hokeji 2015, Snowjam a další.

Vždycky jsme se snažili dělat věci jinak, lépe a tak jsme se začali vyvíjet. Máme studio Wygroom, kde s pomocí nejmodernějšího softwaru a nejsofistikovanějšího hardwaru vytváříme koncepty a vizualizace eventů, a které nabízí i možnost programmingu světel a videa. Šli jsme ale ještě dál a studio Wygroom je nyní mobilní. Více info zde.

Náš poslední přírůstek, na který jsme patřičně hrdí, je SMART 360 – kompletní služba pro umělce, kde úspěšně zúročujeme všechny naše letité produkční a managerské zkušenosti.

 

Firemní hodnoty

ZKUŠENOSTI
Stavíme na několikaleté zkušenosti z pořádání akcí na poli technické produkce i produkce samotné. Naše historie sahá do roku 2006 a za tu dobu jsme připravili řadu menších koncertů a shows, ale také ty největší hudební, sportovní, filmové a firemní akce. Od klubových eventů přes největší festivaly. Od lokálních sportovních zápasů přes světové poháry. Od menších natáčení až po hollywoodské filmy. Od svateb až po tisícihlavé VIP akce. Rádi připravíme i váš event.

KVALITA
Naše požadavky na kvalitní odbavení práce všech námi najatých či doporučených spolupracovníků a dodavatelů jsou vysoké. Víme to a proto spolupracujeme jen s těmi, kteří to respektují. Tuto hodnotu prezentujeme sami – každý event podrobně probíráme v celém týmu, vybíráme vhodného project managera ke konkrétnímu eventu a řešíme jen s českými nebo evropskými dodavateli, kteří se pro daný typ akce nejlépe hodí. Po každé akci vyhodnocujeme její průběh i řešení vzniklých problémových situací a na tomto základě se snažíme posouvat hranice kvalit technické produkce v České republice zase o kousek dál.

PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP
Naší dlouhodobou snahou je vysoká profesionalizace celého odvětví technické produkce v České republice. Věříme, že sami tento přístup naplňujeme a snažíme se spolupracovat jen s takovými dodavateli, kteří smýšlejí podobně jako my. Pouze 100% nasazení je to, co od nás a námi zajištěných pracovníků můžete očekávat.

ZODPOVĚDNOST
Ke každé akci, malé či velké, se stavíme zodpovědně nejen vůči klientovi a jeho rozpočtu, ale rovněž vůči všem dodavatelům a samotným návštěvníkům akce. Neponecháváme nic náhodě, klademe důraz na detail a precizním plánováním předcházíme potenciálním problémům, které mohou na eventu vzniknout.

POZITIVNÍ ATMOSFÉRA
Vždy se snažíme o to, aby byla nejen v našem týmu, ale i na samotné akci v pracovním týmu pozitivní atmosféra. Věříme, že právě ta je základem pro úspěšné odbavení eventu, a tedy pro kladný feedback vašich návštěvníků. Nastalé problémy řešíme diskrétně, zakládáme si na dobré a otevřené komunikaci s klientem i mezi samotnými spolupracovníky a v backstage vždy vytváříme příjemné prostředí pro efektivní odvedení zadané práce. Výborná káva v naší produkci je jen třešničkou na dortu.