The Dead South

O málokteré kapele se dá říct, že spojuje generace napříč věkem, hudebním vkusem i stylem oblékání. The Dead South se v bratislavském Majestic Music Club i v pražském Forum Karlín jednoznačně povedlo. Sledovat tančící a spokojené fanoušky byla čistá radost.

Česká cena za architekturu 2022

Soutěžní přehlídka nejlepších realizací postavených na území České republiky za rok 2022 pořádaná Českou komorou architektů.

ZAZ

Vřelost, nadšení a optimismus. To jsou tři slova, která definují včerejší večer v O2 universum. Svou show tu rozjela energická ZAZ, francouzská zpěvačka, do které se zákonitě zamiluje každý, kdo měl tu čest ji vidět (a slyšet).

Ólafur Arnalds

Publikum odložilo telefony, zapomnělo na problémy všedních dní a doslova se nechalo unést Ólafurovými hudebními příběhy. Tolik emocí, něhy i slz dojetí..

Woodkid

Na tuhle show se vyplatilo počkat. Audiovizuální vystoupení francouzského hudebníka Woodkida se několikrát překládalo, až se v listopadu v den konání muselo z hodiny na hodinu zrušit. V momentě, kdy už byla komplet technika i kapela ve Forum Karlín. Naštěstí se vše v dobré obrátilo a my mohli konečně tuhle parádní show postavit. A hlavně si ji i užít.

Daniel Sloss

Slavný skotský komik, herec a spisovatel, který právem patří ke světové špičce stand-up comedy, vystoupil v Praze se zcela novou solo show HUBRIS. Jeho vystoupení je provokativní a často ostré jako břitva, žádné téma pro něj není tabu a jeho inteligentní argumenty provokují diváky nejen k smíchu, ale i k zamyšlení. Daniel přitom necenzuruje ani témata, ani jazyk.

New Order

V pražském Forum Karlín vystoupila kapela New Order, kde se Smart Production podíleli jakožto technická produkce.