Úvod

Vítejte ve studiu

Co je Wygroom?

Wygroom je naše pre-vizualizační studio v Praze – Holešovicích,
ale také kdekoliv jinde na světě díky mobilnímu setupu.

Připravujete show a potřebujete přesně vědět, jak nastavit light design, jak moc zadýmit, jak rozmístit projekční plochy, co plátno a kam postavit tanečníky? To všechno dokážeme v našem studiu Wygroom dopředu nastavit tak, aby výsledek vypadal přesně jako následná realita na pódiu.

Prep-room? Wygroom.

Wygroom studio
v Praze

Wygroom poskytuje jedinečný prostor pro kapely, light designéry, architekty, režiséry a další kreativce uměleckého průmyslu, aby si nastavili svou show dlouho před tím, než spatří světlo světa.

Mobilní Wygroom
pro festivaly

To je studio, které se může přemístit kamkoli po světě. Je díky tomu skvělým nástrojem pro festivaly, aby zajistili ty nejlepší technické podmínky pro své umělce, jejich techniky a light designéry.

Vaše show jedna ku jedné.

Vaše show
jedna ku jedné.

Jako event manager si mimo jiné snažíte představit, jak bude celý set vypadat v přesně určených rozměrech sálu. Naši designéři pečlivě navrhnou kompletní setup pro vaši show a pomocí nejnovějších softwarů na trhu vám ji předvedou tak, jak bude opravdu vypadat.

Víme, jak bude
váš event vypadat.

Navrhneme design eventu

Po společné schůzce s designéry a produkčními začneme kreslit a modelovat. Výstupem je více návrhů, které s vámi dále konzultujeme, až dojdeme ke společnému unikátnímu a přitom proveditelnému výsledku.

Vytvoříme vizualizaci

Pracujeme s nejmodernějším vizualizačním softwarem, a proto jsou naše vizualizace téměř dokonalým odrazem reality. Provedeme vás vaší akcí tak, jak bude opravdu vypadat. Chcete do haly přidat dým, pyrotechniku nebo 20 000 lidí? Žádný problém.

Připravíme výkresy

Finální fází návrhu před samotnou stavbou je technická dokumentace a výkresy. Ať už se jedná o patchlisty, lightploty pro techniky nebo plány staveb z lešení, plány zkrátka zvládáme levou zadní.

Studio Praha 7

Vaše show,
naše studio

Ať už plánujete světové tour, nebo jen jednu show, musí být každý koncert dokonale technicky zvládnutý, design neotřelý a diváci nadšení.

Nabízíme technicky našlapaný, a přitom komfortní prostor v pražských Holešovicích, který je navržený tak, aby splňoval veškeré potřeby osvětlovačů, kapel a manažerů při tvorbě skvělé show.

IMG_3830
IMG_3828
IMG_3831

Informace o studiu

Virtuální realita

Ze studia rovnou na stage

Ve studiu požíváme  nejmodernější VR headset se skvělým rozlišením, který vás dostane do první řady vaší show. Nebo dvacáté, záleží jen na vás. Ať už se budete chtít dívat z jakékoliv části venue, budete mít pocit, jako byste tam opravdu byli.

Konektivita

Propojíme všechno se vším

Potřebujete si naprogramovat složitou show na time-code, ovládat lasery, řešit video a světla? Není nic jednoduš-šího, než se sejít v našem studiu a vše odladit zde. Pulty, počítače, media servery, fyzická světla… připojíme vše.

GrandMA
ChamSys

a ostatní pulty…

Hardware

Spokojíme se jen s tím nejlepším

Pečlivě dbáme na to, aby vybavení našeho studia bylo vždy aktuálně to nejlepší. Pravidelně upgradujeme počítač, na kterém běží real-time vizualizace Vaší show. 

NVIDIA RTX 4080

Software

Vždy aktuální

Naše programy pečlivě updatujeme na nejvyšší možné verze. V našem studiu používáme nejnovější vizualizační software, na kterém si přes pult přesně naprogramujete show se světly, videem, dynamikou, lasery nebo pyro a dalšími efekty.

Depence3
Wysiwyg
Vectorworks

a další…

Obraz a zvuk

Na kvalitě záleží

Studio jsme vybavili třemi velkými 4K obrazovkami, z čehož jedna prezentační má 84″ (213 cm) úhlopříčku. Takže se budete při programmingu cítit skoro jako v hale. Samozřejmostí jsou pak kvalitní studiové monitory se zvukovou kartou.

3x 4K obrazovka
Studiový zvuk

Pohodlí

Kafe a gauč bodne

Show se nenaprogramuje sama a může to trvat dny i týdny. Proto si u nás posedíte na pohodlných židlích, k dispozici je po celou dobu programmingu vybavená kuchyňka s nekonečnými šálky dobré kávy. A kdyby vás už sezení u pultu zmáhalo, můžete se třeba natáhnout na gauč.

Mobilní studio

Virtuální FOH
na vašem
festivalu

Wygroom představuje mobilní přípravné studio, které se může přemístit kamkoli po světě. Je tak skvělým nástrojem pro festivaly, jak zajistit ty nejlepší technické podmínky pro své umělce, jejich techniky a light designéry.

Ti už nemusí nastavovat set po nocích a programovat dlouho poté, co zbytek kapely dávno spí. Místo toho využijí náš mobilní Wygroom v backstage. Pohodlně přizpůsobí svůj light design ve 3D programu tak, aby odpovídal přesnému nastavení již stojící stage s celým vybavením.

Další výhody mobilního studia

Jako doma téměř kdekoliv

K vytvoření kompletního Wygroomu toho moc nepotřebujeme. Pokud na vašem festivalu není k dispozici samostatná místnost, dokážeme si větší prostor oddělit pomocí vlastního systému. Ideální variantou venkovních festivalů je pak office dvojbuňka.

Rychlost a hladký průběh

Postavení i zbourání mobilního studia zvládneme do dvou hodin. Během festivalu si vše obstaráme. Zkontrolujeme si, aby nám virtuální stage přesně seděly s těmi reálnými. Stejně tak si pohlídáme harmonogram a samotnou domluvu programming slotů pro jednotlivé light designery.

To nejlepší
u nás, i u vás

Hardwarové a softwarové vybavení mobilního Wygroomu je identické s tím, co máme v našem studiu v Praze. Od nabušeného počítače s tím nejnovějším softwarem, přes kabel ke zvukovce až po dobré kafe pro navštěvující light designéry. Dovezeme si zkrátka vše.

Mobilní studio už využili

Kontakt

Chcete Wygroom na festivalu,
nebo u nás naprogramovat show?

Chcete Wygroom na festivalu, nebo u nás naprogramovat show?

Aleš Kondýsek

Production manager

SMART Production